Серія Zero Grain

Беззерновий рецепт з єдиним тваринним білком.


Necon Zero Grain Dog with Lamb Pea and Horse Bean — Беззерновий монопротеїновий гіпоалергенний сухий корм супер преміум класу для дорослих собак всіх порід з ягням, горошком та кінськими бобами.


Necon Zero Grain Dog with Mant.Turkey Pea and Horse Bean — Беззерновий монопротеїновий гіпоалергенний сухий корм супер преміум класу для дорослих собак всіх порід з індичкою, горошком та кінськими бобами.


Necon Zero Grain Puppy & Junior Pork Pea and Horse Bean — Беззерновий монопротеїновий гіпоалергенний сухий корм супер преміум класу для цуценят та юніорів з італійською шинкою.


Сухий корм для собак Necon Zero Grain Dog Sensible with Salmon Pea and Horse Bean — Беззерновий монопротеїновий гіпоалергенний сухий корм супер преміум класу для дорослих собак всіх порід з лососем, горошком та кінськими бобами, для чутливого травлення, для шкіри та шерсті.


Necon Zero Grain Puppy & Junior Fish Pea and Horse Bean — Беззерновий монопротеїновий гіпоалергенний сухий корм супер преміум класу для цуценят та юніорів з рибою, горохом і бобами.Технологія виробництва.

Каталог продукції NECoN

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera