NECON — Збалансовані корми супер-преміум класу для собак та котів

Каталог продукції

корм для собак всіх порід без пшениці

корм для собак з різними фізіологічними потребами
спеціалізований корм для собак дрібних порід вагою до 10кг
корм для котів з різними фізиологічними потребами
лососева олія із природних джерел для собак та котів

NECON, 3 ПРОСТИХ ПРИНЦИПА

Компанія Necon Pet Food, була заснована у 2005 році.  Постійні дослідження у галузі виробництва кормів забезпечуть виготовлення продукції найвищої якості.  Після успіху, досягнутого завдяки виготовленню лінійки продуктів Atletic Dog, особливо для спортивних собак, компанія  у співпраці з ветеринарами-дієтологами взяли на себе зобов’язання розробити нові лінійки першокласних харчових продуктів, сформульованих відповідно до трьох принципів. 

1. ПРОСТИЙ РЕЦЕПТ:

Коли справа дійшла до вибору інгредієнтів, фахівці компанії черпали натхнення в природі, яка надихає своєю простотою.  Рецепти Necon містять дуже мало інгредієнтів, але  найвищої якості, здатних повністю задовольнити потреби собак та котів в харчуванні.

2. ЯКІСТЬ СИРОВИНИ

Компанія співпрацює лише з ретельно відібраними постачальниками високоякісної сировини. Остання переробляється на власному виробничому підприємстві із застосуванням методів, спрямованих на збереження харчової цінності.

3. ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ З ХОЛОДНОЮ ОБРОБКОЮ БІЛКІВ, ПОЄДНУЄ В СОБІ ЯКІСНИЙ РУЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ВИРОБНИЦТВОМ ТА ТЕХНОЛГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ.

При ексклюзивному виробничому процесі, розробленому в компанії Necon Pet Food, ретельно оброблюються інгредієнти, піддаючись різним рівням нагрівання і виробничий обробці. Крохмаль і вуглеводи перероблюються при температурах, спрямованих на оптимізацію желатинизации і перетравлення крохмалю.

Білки і жири обробляються при більш низькій температурі, щоб уникнути пошкодження або зниження біодоступності поживних речовин, які можуть виникнути під час приготуванні їжі при високих температурах.

Эксклюзивна технологія виробництва корму

Тваринні білки піддаються термічній обробці лише один раз, та наносяться на готову гранулу в кінці виробництва, завдяки чому корм має насичений смак та запах

Процес виробництва кормів NECoN

1. Зневоднення м’яса
Зневоднення є процедурою, при якій у процесі приготування з м’ясного фаршу видаляється вода. У результаті цього отримується багатий білком продукт.
2. Екструзія гранул
Це головний етап виробничого процесу. Суміш інгредієнтів розмішується з водою, нагрітою до температури близько 100°C, для проходження через матрицю, яка визначає форму гранул. Necon додає лише рослинні та мінеральні інгредієнти на цьому етапі.
3. Висушування гранул
На цьому етапі гранули проходять через піч, де, завдяки повітрю високої температури, вода, що додається під час екструзії, усувається.
4. Холодна обробка білка тваринного походження
Ексклюзивна обробка Necon дозволяє використовувати тваринні білки безпосередньо за межами гранул, покращуючи як харчові, так і смакові якості продукту.

повернутись на сторінку Бренди

повернутися на Головну
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera