Доставка та знижки

Безкоштовна доставка по Харкову виконується кур’єром «До дверей». Безкоштовно доставляємо замовлення на суму від 1000 грн. Вартість доставки замовлень на меньшу суму = 60 грн.

(Доставка виконується «До під’їзду» або «До воріт». Підйом на поверх оплачуєтья додатково.)

Безкоштовна доставка по Україні виконується кур’єрською службою «Нова Пошта» на відділення Нової пошти у Вашому місті. Безкоштовно доставляємо замовлення на суму від 1600 грн. Вартість доставки замовлень на меньшу суму = згідно тарифів Нової пошти за рахунок отримувача.

(Безкоштовна доставка по Україні виконується тільки на умовах 100% передплати за замовлення)

Безкоштовна доставка на умовах «Самовивіз Харків». Безкоштовно доставляємо на умовах самовивозу за попередньою домовленістю з пункту видачі «Танкопія» та «Полтавський шлях», або «Вздовж маршруту»

(Безкоштовна доставка на умовах «Самовивіз Харків» виконується тільки за попередньою домовленістю на наступний день від дати оформлення замовлення)


Графік доставки:

Замовлення доставляємо з понеділка по п’ятницю с 17:30 до 21:30. Приблизний час та дата доставки повідомляються індівідуально та залежать від маршруту. Часовий інтервал доставки = 1 година +/- 15 хвилин.

Замовлення на суму від 1000 грн та які оформлені до 10:45 поточного дня доставляються в пріоритетному порядку в той же день або наступного дня. Решта замовлень доставляютья в стандартному порядку протягом 2 (двох) робочих днів.


Знижки: 

Постійним покупцям ціни на замовлений товар розраховуються менеджером одразу з врахуванням максимальної знижки на даний товар!

Щоб стати постійним покупцем — заповніть Анкету:


Щоб отримати ПОДАРОК вже при першому замовленні — підключайся до нашої групи та сторінки на  Facebook, а ткож приєднуйся до нашого каналу в Telegram.


Завітайте на сторінку Акцій! В нас є подарунки для Вас 🙂


!!! Спеціальні ціни для кинологів, ветеринарів и грумерів, а також програми для розплідників — дізнайся у менеджера.


Корми та товари для тварин>>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera