Carnilove

Раніше раціон собаки був схожий з раціоном людини, що було пов’язано зі спільним проживанням тварин і людей. Однак раціон вовків в природі складається з м’яса і кісток видобутку, а також диких овочів, ягід і трав, і тому найбільш фізіологічним для собаки буде саме такий варіант їжі.
Компанія Vafo, вивчивши історичну спадкоємність між тваринами і людьми, підібрала інгредієнти і їх пропорції з раціонів, сформованих до розвитку сільського господарства. 
Що таке холістік? Це клас кормів, які максимально відповідають природному раціону тварин, що дозволяє краще їх засвоювати і забезпечувати організм усім необхідним. 
Лінійка кормів Carnilove не містить зернових, оскільки злакові не є частиною природного раціону диких собак і котів. Ретельно підібраний асортимент м’яса диких тварин, таких як північний олень, дикий кабан, фазан, качка, індичка і лосось, відповідає складу природного раціону і забезпечить організм незамінними амінокислотами. А лісові ягоди, овочі і трави містять антиоксиданти і вітаміни, та надають сприятливий вплив на організм. 
Корм для собак Carnilove розроблений для собак всіх розмірів і віку. Він відмінно підійде тваринам, що піддаються серйозним фізичним навантаженням: беруть участь в змаганнях, які виконують роботу, пов’язану з тривалим фізичним навантаженням або стресом, мисливським собакам, а також тим, що живуть у вольєрах або тривалий час проводять на вулиці, особливо в холодну пору року. Високий вміст м’яса в кормі допомагає улюбленцям швидко відновлювати сили і постійного але перебувати в відмінній формі. 
Унікальний склад:
— 70% м’ясо диких тварин
— лісові ягоди, овочі і трави
— без злаків і картоплі 
Корм для котів Carnilove — це 6 унікальних смаків, це корми для кошенят, для стерилізованих котів і кішок, для енергійних і для домосідів, а також для вихованців з чутливим травленням. Є в лінійці і корм для котів великих порід, з великими гранулами, в складі якого — хондропротектори в природній, легкозасвоюваній формі.
До 60% м’яса диких тварин — повністю задовольняє інстинктивну потребу котів в м’ясній їжі.
Без злаків і картоплі — знижує ризик ожиріння.
Лісові ягоди і трави — вітаміни, натуральні антиоксиданти, клітковина, які позитивно впливають на імунітет і здоров’я сечовидільної системи.

Повернутись на сторінку Брендів

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera